ChatGPT від OpenAI – чат-бот для генерації тексту і не тільки

Про інструмент

ChatGPT from OpenAI

ChatGPT від OpenAI – чат-бот для генерації тексту і не тільки

ChatGPT (анг. Generative Pre-trained Transformer або укр. Трансформер, навчений на генерацію тексту) від OpenAI. Чат-бот з штучним інтелектом має вигляд діалогового вікна. Діалог можна вести природною мовою без спеціальних інструкцій. Проте є певні підказки, які можуть допомогти в роботі з ChatGPT. Такі підказки називають Promts. Їх можна знайти на даному сайті в категорії "Promts для ChatGPT", а також в інтернеті на різних тематичних ресурсах та соцмережах.

Такий чат-бот може значно прискорити Ваші рутинні справи, які зв'язані з написанням текстів, створення презентацій, створення маркетингових стратегій, створення коду. Також можна отримувати потрібну Вам інформацію скоріше ніж з пошукових систем. Попередньо інформація може бути проаналізована за заданими Вами параметрами та сформована в такий вигляд, який Вам потрібен, наприклад в таблицю.

Функції та можливості ChatGPT виходять далеко за рамки цих прикладів використання і щодня користувачі зі всього світу відкривають нові способи комунікації та отримання потрібної інформації за допомогою чат-боту.

Посилання

Social Info

Відео

Читайте Kvanton де зручно Вам

ChatGPT від OpenAI – чат-бот для генерації тексту і не тільки 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні дописи