Midjourney – лабораторія штучного інтелекту для створення високоякiсних зображень за текстом

Про інструмент

midjourney

Midjourney – лабораторія штучного інтелекту для створення високоякiсних зображень за текстом

Midjourney - це незалежна дослідницька лабораторія, яка досліджує нові способи мислення та розширює уявні можливості людського виду. Вони - невелика самофінансована команда, яка зосереджена на дизайні, людській інфраструктурі та штучному інтелекту. Вони мають 11 постійних співробітників та неймовірний набір консультантів. Вони також активно наймають на різні посади. Їх продукт - це штучний інтелект для створення зображень за текстом, де ваша уява - єдиний ліміт.

Їх штучний інтелект для створення зображень за текстом працює на основі останніх досягнень у глибокому навчанні та комп’ютерному зору. Вона може генерувати високоякiснi зображення навiть за дуже коротких текстiв, що робить її потужним iнструментом для продуктового дизайну, реклами та iнших застосункiв. Вона працює на чат-платформi Discord, де користувачi можуть взаємодiяти з ботом. Користувачi можуть вводити речення, а штучний iнтелект створить початковi ескiзи приблизно за одну хвилину або скоріше. Цi ескiзи потiм можна покращити до повної якостi, використовуючи додатковi кредити.

У Midjourney є безкоштовні кредити після реєстрації, після їх використання можна купити платний тариф, ціна яких починається з 8$ на місяць.

Посилання

Теги

Читайте Kvanton де зручно Вам

Midjourney – лабораторія штучного інтелекту для створення високоякiсних зображень за текстом 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Останні дописи