Про Kvanton

Ідеї. Все завжди починається з ідеї. Саме вони рухають нами вперед і міняють світ. Проте не всі ідеї міняють світ. І навіть гірше, не всі ідеї втілюються  в життя. Можна знайти сотні причин і пояснень, але правда в тому, що це завжди залежить від нас. Було б справедливо сказати в різний час не всі люди мали однакові можливості для реалізації своїх ідей, але сьогодні це стрімко міняється.

     Складно зараз навіть приблизно підрахувати скільки ідей приходило в голову і скільки просто в голові й залишались не маючи шансу на втілення. Так побудований людський розум, що ми завжди можемо знайти собі виправдання, щоб оминати складнощі.

     Немає можливості, немає часу, немає ресурсів, немає капіталу, немає потрібних навичок, немає коштів на хороших експертів це доволі переконливо звучить у голові. З такими виправданнями хоронити хороші ідеї було майже почесно. Думаю схожа ситуація, можливо не часто та бодай інколи траплялася у кожного в житті. Але сьогодні я скажу досить! І кажу це не лише собі, а й кожному, хто закопував хороші ідеї та не давав жодного шансу на втілення.

     Такі технології як штучний інтелект, віртуальна і доповнена реальність, blockchain, nft  небувалими досі темпами змінюють правила щосекунди. Та ще досі не надто багато людей знають, розбираються, пізнають та розуміють потенціал цих інструментів і лише справжні ентузіасти  використовують їх. Це потрібно змінити.

     Саме в цьому я і вбачаю місію Kvanton. Відкривати ці технології для всіх хто хоче покінчити з виправданнями. Хто готовий діяти або вже діє. Допомогти дізнаватися, вивчати та застосовувати революційні інструменти в роботі, бізнесі, житті. Пояснювати складне простими поняттями.

     Kvanton це концепція, яка об’єднує нові технології та нас, простих людей для того, щоб ці технології могли стати потужним інструментом у розвитку, бізнесі та початку нового життя і кар’єри.

Ще ніколи досі не було таких можливостей. Штучний інтелект ввірвався в наше життя давно та ми не помічали цього. Але зараз коли його потенціалом може скористатися кожен хто має доступ в інтернет  цього не можна ігнорувати.

     В цьому я вбачаю роль Kvanton. Роль провідника і помічника у світі проривних технологій. Щоб кожна ідея, яка приходить в голову отримала ще один шанс на втілення і допомагала робити цей світ кращим.

     Зараз Kvanton це канали в соцмережах де можна дізнаватися про нові технології та сайт на якому зібрані AI сервіси, де кожен може знайти для себе потрібний інструмент. Та це тільки початок.

Nazarii Didokha

Засновник Kvanton

 

Читайте нас в соцмережах